English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

KANYON’da ON’da ON MİLONGASI

22 Mayıs 2015 Cuma

KANYON’da ON’da ON MİLONGASI!..

Tüm tangoseverleri, yaz mevsimini karşılamak üzere hazırladığımız.ücretsiz 10. Kanyon Milongası’na davet ediyorum.

17 Nisandaki Kanyon Miongası’nda yazı da aynı mekanda karşılama konusunda büyük bir talep vardı. Bunu Kanyon yönetimine ilettim. Milonganın Kanyon’un ruhuna uygunluğu ve katılımın yüksekliği onları da etkiledi ve isteğimizi kabul ettiler.

Artık neredeyse herkes Kanyon Milongasının ne kadar farklı ve güzel olduğunu biliyor. Kanyon’da dans etmek, adeta gelecek yüzyılda dans etmek gibi geliyor.

Tarih: 10 Haziran Çarşamba

Yer: KANYON B2 katı – Remzi / Starbucks önü.
Saat: 19:30 – 24:00 arasında

TangoNOA ve Tangolic okullarının kurucuları ilk kez bir gösteri dansı için bir araya gelecek:

ALİ ALPER ÖZDEMİR ve ILGIN TETİKCAN

Ayrıca Kanyon’da başka bir ilk daha yaşanacak. Bundan önceki tüm milongalarda kızıl saçlı DJ mixer başındaydı. Bu kez kadro iki kişiden oluşuyor:

DJ: RAMO & GOGO

Katılım: ÜCRETSİZ. Ayrıca mekan sahibimiz Kanyon yönetimi katılımcılara çeşitli içecekler ikram ediyor. Ancak bildiğiniz gibi alkollü içki ikramı yasak. Bunun için yakın çevredeki yiyecek-içecek mekanlarını değerlendirebilirsiniz.

Program:

19:30 Milonga açılış
20:00 Ali Alper - Ilgın gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Ali Alper - Ilgın gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
24:00 Kapanış

Ali Alper - Ilgın çiftinin gösteri danslarının ilk bölümü Kanyon AVM müşterilerinin daha yoğun olduğu saatlerde gerçekleştirilecektir. Milongaya katılacak olanlar yemeklerini Kanyon’daki restaurantlarda veya yemek standlarında yerlerse bu bölümü de kaçırmamış olurlar.

İlk kez gelecek olanlar için: Ulaşım: Levent Büyükdere Caddesi üstünde. Araçlarıyla gelecek olanlar için çok büyük bir otoparkı mevcut. Gelirken Metro’yu tercih edenler ise Levent istasyonunda inip doğrudan milonganın yapılacağı kattan Kanyon’a girebiliyorlar.

Organizasyonla ilgili her tür sorunuz için aşağıdaki telefon veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Güralp Diner
532-344 45 45
guralp@milongator.com

« önceki
                Web Stat