English

Günlük

« önceki

SEX & DIRT

30 Haziran 2017 Cuma

Sevgili Günlük,

“Yaz gelmeyecek, yaz gelmeyecek, yaz gelmeyecek” ya da “aaa.. Bitmeyen kış yapmışlar”… Haftalarca havanın ısınmasını beklerken böyle şeyler diyorduk. Sonra ne oldu ? Sonra hava ısındı, ısındı ve biraz daha ısındı. Otuzlu dereceler ve giderek artan sıcaklıklar. Bugün feciydi ama yarın daha sıcak, öbür gün daha da sıcak olacakmış, olsun. Biz bunu hak ettik. Türkiye Cumhuriyetinde bir bakanın veya danışmanının çıkıp “laiklik isteyenler başka ülkelere gitsinler” demesine izin verdiğimiz için zaten cehennemlik olmuştuk. Şimdiden yanalım, bu iş bitsin bari.

Bu gece ne politik gündem ne de ekonomik gelişmeler hakkında fikir beyan edesim var. Oturduğum yerde erimemek için bir şey yazmak da istemiyorum. Zaten beynim sulandı. Örneğin şu anda aklımdan geçenler şöyle şeyler:

Lokantaya gidip “pilav ve patates istiyorum” yerine kısaca “pilates istiyorum” desek garson ne yapar ?

veya;

“Doc's and Beer” = 91 ederse “Sex & Dirt” kaç eder ?

Beynim sulanmış mı ? Evet. O halde şimdi dağılalım dostum...

Güralp

Kendime Post it: Bu akşam bayram tatili sonrası, Bodrum festivali ve yurtdışı tango maratonlarına rağmen oldukça güzel bir Point yaşadık. Serçin’in de süper performansını unutmamak lazım tabi. Ama Point ön salona geçince süper geçti diye rehavete kapılınmayacak, daha çok çalışılacak. Bir de 18 Temmuzdaki Kanyon için yeniden hareketlensek iyi olacak.

« önceki
                Web Stat